درباره ما

خانه نانو

 خانه نانو، در سال 1387 تاسیس شد. رویکرد اصلی خانه نانو ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی، تولیدی و خدماتی در حوزه نانو است. در سال‌های اخیر به دنبال تکمیل کادر علمی پژوهشی، همزمان با اعلام نیاز صنایع مختلف کشور از سوئی و نیاز به بومی سازی و نهادینه سازی دانش فنی در صنایع مختلف کشور از سوی دیگر، استفاده از فناوری‌های مدرن در صنعت جهت توسعه اقتصاد دانش محور نیز در دستور کار خانه نانو قرار گرفته است و با استقرار خانه نانو در مرکز رشد دانشگاه قم شدت یافته است.

نام کانال پیام رسان ایتا پیام رسان تلگرام ایمیل و لینک‌های جانبی
خانه نانو @khanehnano @khanehnano isvkhanehnano@gmail.com
آزمايشگاه نانوفناوران كيان @kiannanolab @kiannanolab https://b2n.ir/u38797
نانومحصولات آرايشي و بهداشتي @khanehnano_cosmetics

تیم علمی و فنی خانه نانو، در سطوح فوق دکتری تا کارشناسی، متشکل از دانش آموختگان و متخصصان مجرب و توانمند در رشته‌های نانوبیوتکنولوژی، نانوفیزیک، نانوشیمی، شیمی، زیست‌شناسی، مدیریت و غیره می‌باشند.
خانه نانو، تاکنون در زمینه تحقیقات و تولیدات در حوزه نانو گام‌های ارزشمندی برداشته است؛ در این راستا انتشار چندین مقاله و کتاب تخصصی و تولید انواع نانومواد را می‌توان ذکر کرد که این مواد همراه با آنالیزهای کامل و دقیق به کلیه متقاضیان عرضه می‌شود. ارائه نانومواد و پیش‌ماده‌های آن‌ها، مشخصه‌یابی و ارائه مشاوره و هم‌چنین عاملدار و زیست عاملدارکردن نانومواد به سفارش مشتری از نقاط قوت ارائه محصولات نانوئی در این شرکت است. در بعضی محصولات، خانه نانو پذیرای سرمایه‌گذاران برای توسعه تولید این محصولات می‌باشد.
خانه نانو، با دو برند آرایشی بهداشتی عسل بانو و اربیانا، برای افرادی که جویای سلامتی و حفظ زیبائی خود همراه با بکارگیری فناوری‌های نوین هستند نانومحصولات گیاهی موثر، کارآمد و مطمئنی را به ارمغان آورده است.